Wydział Lekarski: wykłady e-learningowe zamiast tradycyjnych

Decyzją Władz Dziekańskich Wydziału Lekarskiego UJ w semestrze zimowym 2019/20 rozpoczął się projekt zastępowania wykładów tradycyjnych (w sali wykładowej) wykładami e-learningowymi na platformie zdalnego nauczania Pegaz. Rozmach przedsięwzięcia jest imponujący – około dwustu wykładów. Do tej pory na żadnym z wydziałów UJ nie realizowano tak ambitnego celu. Oczywiście CZN aktywnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu i cieszy nas, że Władze Dziekańskie Wydziału Lekarskiego doceniają nasze zaangażowanie.