Pegaz dla każdego

Warto korzystać z platform zdalnego nauczania – ułatwiają one kontankt i interakcję ze studentami, czynią zajęcia dydaktyczne bardziej atrakcyjnymi.

Centrum Zdalnego Nauczania zaprasza Państwa na bezpłatne około 3-godzinne warsztaty albo w naszej siedzibie, albo w Państwa macierzystej jednostce.

Warsztaty będą poświęcone m.in. następującym zagadnieniom:

• integracja Pegaza z USOS-em;
• zamieszczanie plików w swoim kursu na Pegazie;
• zarządzanie układem treści w kursie;
• osadzanie treści multimedialnych pochodzących z zasobów Internetu (np. YouTube);
• konfigurowanie forum dyskusyjnego;
• wykorzystanie modułu Głosowanie do zapisywania się do grup projektowych i na egzamin;
• wykorzystanie modułu Zadania do sprawdzania prac studenckich;
• tworzenie testów na Pegazie;
• przykłady dobrych praktyk w e-nauczaniu;
• aspekty formalnoprawne e-nauczania;
• kwestie formalne związane ze zdalnym nauczaniem.

Każdy z Państwa otrzyma kurs roboczy, aby podczas warsztatów można było łatwo nabyć praktycznych umiejętności.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami: czn@uj.edu.pl

Formularz rejestracyjny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)